Verona, Lago di Garda a Benátky


 • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Poznávací zájezdy

1. den: v ranních hodinách odjezd do Itálie, odpoledne příjezd do městečka Verony – město Romea a Julie s proslulým amfiteátrem , prohlídka města. Odjezd na ubytování k Lago di Garda. Ubyt. 1 noc

2. den: po snídani návštěva kouzelného městečka Malcesine s možností výjezdu lanovkou na pohoří Monte Baldo. Turistická procházka po náhorní plošině. Po návratu do Malcesine prohlídka historické části městečka s starobilým hradem , můzeum jezera Lago di Garda . Ubytování, 2 noc.

3. den: snídaně, odjezd Sirmione s řadou pohádkových vil na jezeře, které jsou nejčastějším cílem návštěvníků, plavba lodí kolem poloostrova. Procházka městem s možností koupání na zdejší písečné pláži. Možnost navštívit zdejší římské lázně . Na zpáteční cestě návštěva městečka Peschiera, se starým opevněním, podvečerní procházka s možností nákupů. Ubytování, 3 noc.

4. den: po snídani odjezd do městečka, odtud vlakem do Benátek , prohlídka města s průvodcem, zpáteční cesta lodí po kanále k nádraží, odkud se vrátíme vlakem k autobusu . V odpoledních hodinách návrat domů . Příjezd ve večerních hodinách.


29.07. - 02.08.20 středa - neděle
vlastní vlastní
Sleva 3% 6 590 Kč 6 390 Kč
cena za 5 dní (4 noci)
(TourOperátor: Ing. Zbyněk Ingr – cestovní agentura)

Slevy

 • nejsou

Cena zahrnuje

 • 3x ubytování , 3x snídaně, průvodce.

Cena nezahrnuje

 • vstupy cca 40 Euro (lanovka, loď v Sirmione, loď v Benátkách, vlak )

Výlety

 • jsou součástí zájezdu ( Malcesine, Sirmione)