Korutany - Hotel Zur Post v Döbriachu

Zájezd č.493741

Rakousko Korutany

Poloha: Hotel leží v centru města Döbriach, cca 1 km od jezera Millstättersee a cca 12 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. Zastávku skibusu se nachází přímo u hotelu a jezdí do lyžařského střediska dvakrát denně.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, úschovna lyží, botárna, dětská herna, wellness (sauna, pára, biosauna, infrakabina) přístupné od 16 let, stolní tenis.

Doporučujeme: Tradiční hotel s velmi příjemnou atmosférou je ideálním místem pro strávení relaxační i aktivní dovolené. Vhodné jak pro páry, tak rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu, ložní prádlo
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto:
• skipas
• pobytová taxa 2 EUR/noc/osoba starší 16 let

Ke konečně ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
Optimal do 4 dní 240 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 4 dní 540 Kč/osoba/pobyt Optimal do 6 dní 350 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 6 dní 650 Kč/osoba/pobyt Optimal do 10 dní 490 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 10 dní 890 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 1.6.2018.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), TV/SAT, rádiem. Možnost jedné přistýlky pro dítě do 19 let. Rodinné pokoje se skládají ze dvou místností, kde v dětské ložnici je palanda. Maximální obsazenost dvě dospělé osoby a 2 děti do 19 let.


Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře servírované o třech chodech s možností výběru hlavního jídla, salátový bufet.

Délka: 5,8-denní
Doprava: vlastní
Ubytování: hotel ***
Stravování: polopenze
Cena od: 4 490

Tento zájezd již nenabízíme.