Hotel Répce

BÜK Répce
B¨k bazén venkovní
Bük areál
Bük lázně kolo
Bük nové lázně
Bük plavecký
Bük Répce 2
Bük sauna
Bük-lázně zážitkové

Bükfürdö - jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní. Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 – 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 - 28 °C. Léčivá voda o teplotě 38 °C má mimořádně vysoký obsah železa, s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové
léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, gynekologických potíží, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Nový a moderní saunový svět. Tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina, aromasauna, venkovní finská sauna a zážitkové koupele vám nabízejí bezproblémovou relaxaci. Pro děti byl vybudován nový dětský bazén a třídílný komplex skluzavek.

Ubytování v hotelu Répce *** Vám zajistí bezprostřední spojení s lázněmi propojovací chodbou. Voda v bazénech o teplotě 58°C je obohacená o železo a konstantní podíl vapníku, který pomáhá např. při lečbě pohybového ustrojí, gynekologických potíží a nemocné páteře.

Program zájezdu:
1. den: v ranních hodinách odjezd do Maďarska. Po příjezdu do lázní BÜK – celodenní koupání v termálních lázních. V podvečer ubytování v hotelu, večeře. Nocleh.

2. den: snídaně, celodenní koupání v termálních lázních, v podvečer odjezd domů.

Hotel RÉPCE ***
Poloha: hotel je situován v klidném prostředí a je obklopen stinnými listnatými stromy. Leží v přímém sousedství areálu termálních lázní . Hotel je spojen s areálem lázní krytou spojovací chodbou, můžete tak procházet z hotelového pokoje přímo do lázní.

Vybavení hotelu: recepce, bar, restaurace, fitness, hotelové wellness – vířivka, sauna, parní lázně, bazén, stolní tenis, půjčovna kol, kadeřník, kosmetika , pedikúra,
manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, uzavřené parkoviště ZDARMA.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna (sprcha/WC), fén, TV, minibar, klimatizace.

Strava: polopenze, snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Ubytování

moderní hotel v přímém sousedství areálu termalních lázní.Hotel je spojen s lázněmi chodbou. Léčivá voda o teplotě 58 C má mimořádně vysoký obsah železa, s konstatním podílem vápníku, hořčíku a hydrouhličitanů.


Stravování

snídaně a večeře formou bohatého bufetu

Doprava

Zlín, Uherské hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Kyjov, Hodonín, Břeclav

Délka: 3-denní
Doprava: vlastní
Ubytování: hotel ***
Stravování: polopenze
Cena od: 4 490
Nezávazně rezervovat
Maďarsko

Termín Délka Cena  
říjen 2019
27.10. (ne) - 29.10. (út)3 dny4 490 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování, polopenze, 2x celodenní vstup do termálních lázní, wellness centrum v hotelu, župan

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj: 650,- Kč/den

Výlety

  • ***

Slevy

  • osoba na 3.lůžku 20%, dítě do 12 let na přistýlce 50% z ubytování