Verona, Lago di Garda a Benátky

lgd1
DSCN8961
ldg benatky
lgd3
SDN 245
SDN 267
SDN 306
SDN 327

Zájezd č.502333

Itálie

1. den: v ranních hodinách odjezd do Itálie, odpoledne příjezd do městečka Verony – město Romea a Julie s proslulým amfiteátrem , prohlídka města. Odjezd na ubytování k Lago di Garda. Ubyt. 1 noc

2. den: po snídani návštěva kouzelného městečka Malcesine s možností výjezdu lanovkou na pohoří Monte Baldo. Turistická procházka po náhorní plošině. Po návratu do Malcesine prohlídka historické části městečka s starobilým hradem , můzeum jezera Lago di Garda . Ubytování, 2 noc.

3. den: snídaně, odjezd Sirmione s řadou pohádkových vil na jezeře, které jsou nejčastějším cílem návštěvníků, plavba lodí kolem poloostrova. Procházka městem s možností koupání na zdejší písečné pláži. Možnost navštívit zdejší římské lázně . Na zpáteční cestě návštěva městečka Peschiera, se starým opevněním, podvečerní procházka s možností nákupů. Ubytování, 3 noc.

4. den: po snídani odjezd do městečka, odtud vlakem do Benátek , prohlídka města s průvodcem, zpáteční cesta lodí po kanále k nádraží, odkud se vrátíme vlakem k autobusu . V odpoledních hodinách návrat domů . Příjezd ve večerních hodinách.


Délka: 5-denní
Doprava: vlastní
Ubytování: hotel **
Stravování: vlastní
Cena od: 5 990
Nezávazně rezervovat
Itálie

Termín Délka Cena  
květen 2019
27.05. (po) - 31.05. (pá)5 dní5 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • 3x ubytování , 3x snídaně, průvodce.

Cena nezahrnuje

  • vstupy cca 40 Euro (lanovka, loď v Sirmione, loď v Benátkách, vlak )

Výlety

  • jsou součástí zájezdu ( Malcesine, Sirmione)

Slevy

  • nejsou