Jerič, pension - pokoj bez balkonu

Poloha: Kaštelánská riviéra se nachází mezi starobylým Trogirem a Splitem. K příjemnému prožití dovolené v Kaštele přispívá půvabná rozmanitost krajiny, moře, hojnost slunce a příznivé podnebí. V blízkosti se nachází letiště Split. V sobotu vyšší provoz letadel.
Rodinný penzion Jerič s bazénem a vlastním parkovištěm je umístěný v okrasné zahradě 300 m od moře. Majitelé penzionu mluví česky. V areálu penzionu je zahrada s hřištěm pro sportovní vyžití.

Pláž: pláže jsou písčité a oblázkové, s pozvolným vstupem do moře, které je většinou klidné, neboť se jedná o záliv, koupání je tedy vhodné i pro děti.

Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, s možností jedné přistýlky pro děti, k dispozici je terasa s kuchyňkou a společná lednice (na chodbě).

Stravování: bez stravy.
DOPORUČUJEME KLIENTŮM VYHLEDÁVAJÍCÍM KLIDNÉ PROSTŘEDÍ.

Slevy jsou již odečteny z ceny.

Ubytování

Rodinný penzion Jerič s bazénem a vlastním parkovištěm umístěný v okrasné zahradě 300 m od moře, majitelé penzionu mluví česky, v areálu penzionu je zahrada s hřištěm pro sportovní vyžití.

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, s možností 1 přistýlky, k dispozici je terasa s kuchyňkou a společná lednice (na chodbě)


Stravování

Na místě je možnost dokoupení polopenze za příplatek 12 EURO v nedaleké restauraci.

Délka: 8-denní
Doprava: vlastní
Ubytování: pension
Stravování: bez stravy
Cena od: 2 024
Chorvatsko

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • 7x ubytování, , závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

  • příplatek nástupní místo od 99 Kč
  • dítě do 4 let bez nároku na lůžko 0 Kč

Příplatky

  • komplexní cestovní pojištění Uniqa včetně storna zájezdu (cena za den) (příplatek: 300 Kč)

Výlety

  • Trogir (5 km): městskou dopravou můžete navštívit starobylé městečko s architektonickým klenotem Dalmácie – katedrálou sv. Vavřince v Trogiru (UNESCO), třípatrová zvonice vysoká 47 m s pěkným rozhledem, Národní náměstí se soudní budovou, Radnice, Mořská brána
  • Split (22 km): městskou dopravou se pohodlně dostanete do největšího města na chorvatském pobřeží Jadranu se spoustou historických památek a malebnou polohou. Diokleciánův palác (UNESCO), Národní náměstí, Kostel sv. Dominika, Hrvojova věž, Národní divadlo
  • Lodní výlet: pořádají majitelé penzionu, projížďka výletní lodí na ostrovy Šolta nebo Drvenik s ochutnávkou ryb a vína, koupání v krásných zátokách

Slevy

  • VČASNÝ NÁKUP:
  • sleva 12 % při nákupu do 31.1.2018 a uhrazení zálohy 30 % ceny zájezdu
  • sleva 9 % při nákupu do 29.2.2018 a uhrazení zálohy 30 % ceny zájezdu