Londýn

001 a
001 ab
008
009
023
033b
DSCF0843

Zájezd č.480063

Velká Británie

Letecký, pětidenní zájezd s ubytováním v Londýně se snídaní. Odlet z Brna.
Program :
9.11. Čtvrtek -1. den: Odlet z ČR v odpoledních. Přílet do Londýna, transfer z letiště do na ubytování v hotelu, nocleh.
10.11.Pátek - 2. den (Londýn): Snídaně v hotelu. Po snídani přejezd metrem do centra.
Procházka po Queens walk přes Tower Bridge, Hays gallery kolem Toweru, válečné lodi Belfast. Cesta místní dopravou (autobusem double decker) na Baker street, návštěva domu případně muzea Sherlocka Holmese. Oxford street, možnost nákupů a oběda. Večerní procházka kolem Temže, odjezd na nocleh.
11.11.Sobota -3.den (Londýn):Snídaně v hotelu
Fakultativně možnost obdivovat Londýn z výšky obřího vyhlídkového kola London Eye, případně se projít podél řeky v části Westminster.Prohlídka: Westminster Bridge, procházka kolem Parlamentu s věží Big Ben, Westminster Abbey, Downing Street a St. James Park k sídlu královny - Buckinghamskému paláci, Trafalgar Square, náměstí Leicester Square a Picadilly Circus, čtvrť zábavy Soho a Čínská čtvrť. Večerní jízda double deckerem nočním Londýnem. Nocleh.
12.11.Neděle - 4. den: Snídaně v hotelu, po snídani fakultativní výlet - přesun vlakem do Windsoru, prohlídka královského zámku a městečka Eton. Odpoledne příjezd do Londýna. Ostatní osobní volno, návštěva muzeí.
13.11.Pondělí - 5. den: Snídaně v hotelu
Doprava na letiště v Londýně, Přílet na letiště Brno – Tuřany.


Délka: 5-denní
Doprava: letecky
Ubytování: hotel
Stravování: snídaně
Cena od: 10 790
Velká Británie

Cena zahrnuje

  • letecká doprava Brno – Londýn a zpět, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, 4 x nocleh v hotelu dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s příslušenstvím, 4 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK dle zákona, komplexní cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje

  • cca 30 - 50 GBP vstupy do objektů, OYSTER kartu na dopravu po Londýně (5 +25 GBP), na stravu mimo snídaně cca 30 GBP.

Výlety

  • Fakultativní výlet vlakem do Windsoru, prohlídka královského zámku. Předpokládaná cena 30 GBP.

Slevy

  • nejsou